Згромадження Сестер Св. Єлизавети в Україні

Допомога потребуючим

В служінні убогим

Так, ми дійсно є з бідними, потребуючими, тому що вони є частинка нас, так як ми також є убогі. Ми нічого не маємо на свою власність, а те, що у нас є – це лише благодать Доброго Бога і дякуючи спільноті Сестер. Єдине, що ми маємо або Кого – це Ісус!

Фундація Благодійності

Столова

Коли ми видаємо їжу або готуємо страви, ми ділимося тим, що маємо. Намагаємося також ідентифікуватися з тими, хто часто тремтить від холоду. Даючи – отримуємо. Так насправді ми пам’ятаємо про те, що це ми убогі, а люди, яким ми хочемо допомогти в дійсно допомагають нам.

Адорація

Наше Згромадження дивує і нас самих своєю постійно актуальною харизмою. Церква сьогодні особливо простягає руку бідним у дусі Папи Франциска, і тому ми беремо активну участь у житті Церкви. Ми дуже добре знаємо, що не самим хлібом живе людина, тому ми також підтримуємо духовно тих, хто не може собі дозволити взяти участь у духовній віднові.

Мати Франциска Вернер говорила: «Нашим щастям повинна буди Дарохоронительниця»

Спільні Урочистості

Якщо разом страждати, то треба також разом і святкувати! Убогі, якими ми опікуємося, не повинні пропустити ювілеїв нашого Згромадження або інші урочистості. Ми сідаємо поруч, спілкуємося і разом їмо. Мати Марія Меркерт завжди говорила: «Їжа для убогих має бути добра і смачна»Ці зустрічі збагачують нас і дають нам можливість поділитися нашою радістю.

Idź do góry
Translate »